Domki Chochołów

Oferta

W uznaniu dla tradycji

Domek Chochołóvka to przestronny drewniany budynek nawiązujący do tradycyjnej chochołowskiej architektury, z której nasza miejscowość jest znana nie tylko w Polsce. Odnosząc się z szacunkiem do naszego dziedzictwa zadbaliśmy jednocześnie o Twój komfort i skorzystaliśmy z najnowocześniejszych technologii po to, aby Twój wypoczynek przebiegał sprawnie i przyjemnie.

Przemyślany układ

Na parterze Chochołóvki znajduje się obszerny salon i nowocześnie wyposażona kuchnia. Jest to miejsce, w którym wygodnie spędzicie wspólny czas podczas posiłków czy leniwego popołudnia. Zaprojektowaliśmy tę przestrzeń w nowoczesnym stylu nawiązującym jednak do regionalnego zdobnictwa. Wszystkie urządzenia, jakich potrzebujesz podczas urlopu już tu są, dzięki czemu nie musisz o niczym pamiętać.

Wypoczynek na poziomie

Sypialnie zlokalizowane są na piętrze. W domku Chochołovka dostępne są dwwie - jedna dla czterech, druga dla pięciu osób. Znajduje się tutaj również druga łazienka. Naszym Gościom zapewniamy pościel, ręczniki, kosmetyki. To kolejne rzeczy, którymi nie musisz sobie zawracać głowy przed wyjazdem.

Góralska gościnność

Chcemy, abyście korzystając z naszej oferty zaznali prawdziwej góralskiej gościnności. Jeżeli czegokolwiek będziecie potrzebowali w trakcie pobytu w Chochołóvce, po prostu dajcie nam znać. W szczególności chętnie podpowiemy Wam, z jakich atrakcji warto skorzystać, dokąd się wybrać na wycieczkę albo gdzie pożyczyć najfajniejszy rower. Czujcie się jak u siebie, jak najlepiej.